Про фізичну безпеку журналіста розповіла Роксолана Бичай

На запрошення асистентки кафедри журналістики Тетяни Шлемкевич до студентів завітала випускниця спеціальності, журналістка Радіо Свобода Роксолана Бичай.

Під час зустрічі, котра відбулась в межах вивчення дисципліни «Медіа безпека», гостя розповіла про свій багаторічний досвід роботи в медіа, зміни в робочому ритмі з початку повномасштабного вторгнення та специфіку роботи журналіста в гарячих точках. Роксолана однією з перших побувала на деокупованих територіях Херсонської області, а також готувала матеріали з прифронтових міст Сумщини та Чернігівщини. Саме про цей цінний досвід самоорганізації, роботи під обстрілами та специфіку взаємодії з військовими під час зйомок вона й розповіла майбутнім журналістам.

«Базові знання медицини, наявність перевіреної контактної особи та обов’язкової захисної амуніції, а ще постійна комунікація з військовими та розуміння для чого ти це робиш збільшують ваші шанси на безпечну підготовку якісного матеріалу», – зазначила гостя.

Дякуємо Роксолані Бичай за цікаву та змістовну лекцію та сподіваємось на нові зустрічі.