Бінарне заняття на тему «Особливості радіорепортажу» відбулося для студентів 2 курсу спеціальності «Журналістика» ПНУ ім. Василя Стефаника 14 жовтня.
У режимі онлайн-дискусії доцентка кафедри журналістики Ірина Копистинська та запрошена гостя, радіоведуча Суспільного Івано-Франківськ, Христина Кухарук розповіли майбутнім колегам про тонкощі створення репортажу для радіо.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2022/10/311471206_620626723054513_4343589624178511040_n.jpg)
Основою для дискусії став радіорепортаж Христини Кухарук «Франківські “Romeo & Juliet”: історія двох чистих душ в постапокаліпсисі», який минулого року здобув обласну премію імені Б. Бойка як кращий твір у сфері радіомовлення. Студенти мали нагоду почути, як готуватися до запису радіорепортажу, на що звертати увагу та як монтувати закінчений твір.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2022/10/311701887_620626693054516_6062630208340855401_n.jpg)
Під час спілкування з Христиною Кухарук студенти отримали знання про тонкощі запису звуків, майстерність спілкування з героями репортажу, особливості створення на радіо ефекту присутності слухачів на місці події.
– Для нас, як майбутніх журналістів, дуже важлива підтримка та поради практика, яка дійсно знається у цей сфері. Дуже рада та вдячна Христині Кухарук за можливість відверто поспілкуватися. Впевнена, що її життєвий досвід стане нам у нагоді, – поділилася враженнями від заняття другокурсниця Уляна Николюк.
Багатий досвід журналістки та практичні поради допоможуть студентам у створенні своїх перших радіорепортажів у рамках дисципліни «Радіовиробництво».
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311566899_620626643054521_8359303253865619609_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p552x414&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8kfyZXMNqhQAX94Dz7R&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCCYJQAjfktxn1RvIGPLoGbPp1_OXqdByrOfiYVd6ZbxA&oe=6364138F)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2022/10/311715209_620626633054522_2033988398721608793_n.jpg)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311715209_620626633054522_2033988398721608793_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p417x417&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GBvebvLqjzMAX_b4Kzn&tn=Rq4GlHbZawo_fvNQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBjBQO6iarFXv1SOoEok5_NQL7z1thi83jWWwMZBQO2bg&oe=6365049E)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311471206_620626723054513_4343589624178511040_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PVKHJkzmFfIAX_FUmh1&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCATVH5fG2Df8iUy-UkzXE5Q2hrge0NK_X73RcpXT62JA&oe=63657CC1)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311701887_620626693054516_6062630208340855401_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s851x315&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nWyVbVYK7mMAX-sfLiP&tn=Rq4GlHbZawo_fvNQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDjJhoclyJOF0U-gnSDJxWRkpUxncifn6p8aPuPOi21KQ&oe=63653C0E)