Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Доценти кафедри журналістики Галина Пристай Галина  та Соломія Хороб були членами журі, які оцінювали наукові праці та постери школярів, а також модерували наукові захисти дослідницьких робіт секції журналістики.

Зацікавлення школярів були надзвичайно актуальними: про метафору воєнного часу в ЗМІ, про мовні блоги Андрія Шимановського чи про діяльність гуртка журналістики у Тисмениці тощо. Захист робіт проведений у дружній та допитливій атмосфері, а представники Калуша, Івано-Франківська та Рогатина здобули призові місця на конкурсі.

На завершення конкурсу викладачі кафедри журналістики запросили майбутніх студентів до навчання у Прикарпатському національному університеті, зокрема, на спеціальності «Журналістика».