До першокурсників завітала відеооператорка ТРК «РАІ» Настя Бегей

Студенти в межах дисципліни «Фотожурналістика» 12 вересня зустрілися з випускницею кафедри журналістики, фотографкою та відеооператоркою ТРК «РАІ» Анастасією Бегей.

Журналістка розповіла про свій досвід роботи відеорепортеркою, цікаві події з життя журналіста та про моменти, які найбільше запам’яталися за період роботи.

Також вона провела майстер клас щодо користування фотоапаратом, поділилась лайфхаками налаштування фотокамери та її можливостями.

«Зустріч була дуже корисна для нас, оскільки ми мали змогу відчути та перейняти частину досвіду Анастасії. Вона розповіла нам про проблеми і непередбачувані ситуації, які можуть статися під час роботи, але і додала, що немає ситуацій з яких не можна знайти вихід. Ми змогли навчитися користуватися професійною камерою та мікрофоном і побути у ролі справжніх журналістів та операторів», – поділилась враженнями студентка-першокурсниця Тетяна Сарай.