Зустріч з секретарем НСЖУ Віталієм Голубєвим

13 вересня до студентів спеціальності «Журналістика» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завітав Віталій Голубєв- журналіст з 25-річним стажем, колишній кореспондент та головний редактор, колишній керівник газети, інтернет-сайту, секретар Національна спілка журналістів України (НСЖУ).
Медіаексперт провів майстер-клас на тему «Ефективність та відповідальність у соціальних мережах», під час якої обговорив із студентами специфіку комунікації в соціальний мережах, важливість створювати свою інформаційну «бульбашку», безпеку в Інтернеті та необхідність перевірки даних. Під час лекції журналіст сформував поради для ефективнішого використання соцмереж та як розпізнати маніпуляцію в медіа.
На завершення зустрічі майбутні журналісти обмінювалися думками з Віталієм Голубєвим щодо майбутнього професії та роль соціальних мереж у журналістиці, а також ставили власні запитання.